Podatek VAT

CzłowiekIdea:

Szkolenie warsztatowe z zakresu podatku VAT opracowujemy z myślą o pracownikach działów księgowych i finansowych. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami podatkowymi, którzy omówią dla Państwa najnowsze zmiany w podatku od towarów i usług. Zamierzeniem każdego szkolenia jest szczegółowe przedstawienie obowiązujących zasad i pokazanie przykładów, które ułatwią uczestnikom prowadzenie rozliczeń podatkowych a tym samym prowadzenie działalności gospodarczej. Na warsztatach skupimy się na tematach budzących wątpliwości w zakresie rozliczeń podatku od towarów i usług, pokażemy praktyczne sposoby ich rozwiązania, bazując na aktualnych przepisach prawa i bardzo bogatej wiedzy praktycznej wykładowcy. Szkolenia realizowane są w kontekście prawa RP, jak również prawa wewnątrzwspólnotowego w zakresie podatku VAT.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenia z zakresu podatku VAT skierowane są do głównych księgowych, dyrektorów finansowych oraz pracowników działów finansowych i księgowości a także prowadzących i pracowników biur rachunkowych. Szkolenie stanowi zbiór niezbędnej wiedzy dla przedsiębiorców prowadzących samodzielnie lub w formie spółek osobowych działalność gospodarczą.

MonetyCENA: 350 zł / osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.