Rekrutacja i selekcja

CzłowiekIdea:

Proces rekrutacji to nic innego jak długofalowy proces analizowania i dobierania odpowiedniej osoby na odpowiednie miejsce pracy. Właściwy dobór wykwalifikowanych pracowników, jest kluczowy dla sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny powinna być doskonale zorientowana na indywidualne potrzeby i cele potencjalnych Klientów i ich potrzeby dotyczące pracowników.

Warsztaty obejmują proces rekrutacji pokazując, jak definiować profile pracownika, przygotowywać ogłoszenia, dobierać miejsca ich publikacji, prowadzić rozmowy rekrutacyjne i wprowadzać nowego pracownika do firmy. Uczestnicy pozyskają wiedzę i sprawdzone metody efektywnej rekrutacji i selekcji kandydatów, trafnego przeprowadzania kompleksowych projektów rekrutacyjnych z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenie adresowane jest do osób odpowiedzialnych za proces planowania zatrudnienia, rekrutacji i selekcji kadr, właścicieli firm, kierowników, specjalistów HR, działu kadr, rekruterów, Head Hunterów.

MonetyCENA: 500 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.